Medyum Hocalar

Avusturya Viyana Medyum Hocalar

Avusturya’nın başkenti olan Viyana’da birçok Türk yaşamaktadır. Bu kişiler ise sıklıkla Viyana medyum hocalar konusunu araştırmaktadır. Bu açıdan sıklıkla ayırma büyüsü gibi büyüler yapılmaktadır. Ayırma büyüleri, sevgilileri veya eşleri ayırmak için en çok kullanılan ve popüler kara büyü uygulamalarından biridir. Eski çağlarda ve uygarlıklarda da uygulanan bu manevi ritüeller sayesinde, sonsuz aşklar ve birbirinden ayrılamaz olduklarını iddia eden aşıklar ayrılmıştır.

Bazı ayırma büyülerinin çok güçlü ve yıkıcı etkileri vardır. Bununla birlikte, yalnızca birkaçının gerçekten başarılı bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bu nedenle ayırma büyüleri en çok bu alanda başarılı medyumlar tarafından yapıldığında etkilidir. Bunun için ise Viyana medyum hocalar ayırma büyüsü için sizlere yardımcı olmaktadır. Böylelikle ayırmak istediğiniz çiftleri bu medyumlar sayesinde ayırabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nedir?

Tüm kara büyüler gibi, ayırma büyüsünün de birkaç türü vardır. Ayırma büyüleri uzaktan veya yakından yapılabilir. Bunun için tek ihtiyacınız olan Viyana medyum hocalar arasında bir seçim yapmaktadır. Günümüzde en çok uygulanan ayırma büyüsü, Anadolu uygarlığının kadim bir manevi ritüelidir. Bu büyüyü yapmak için ise çeşitli eşyalar kullanılabilir. Bu açıdan sarı renkli kadın saç teli, kırmızı ruj, fotoğraf, beyaz bez parçası, makas ve daha birçok eşya ayırma büyüsü için kullanılır. Ayrıca, Ledün ve Havas bilimine ilgi duyan herkesin aşina olacağı birçok ayırma büyüsü türü vardır. En etkili olan ve sıklıkla kullanılan ayırma büyüsü türleri şunlardır:

  • Kadınları evlilikten soğutma büyüsü
  • Sevgilileri ayırma büyüsü
  • Uzaktan yapılan ayırma büyüsü
  • Resimle ayırma büyüsü
  • Karı koca ayıran ayırma büyüsü
  • Çiftleri kavga ettiren büyü
  • Sevgilileri birbirinden soğutan büyü
  • Nişan attıran ayrılık büyüsü

Ayırma Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Ayırma büyüleri, antik tarihle sayısız insan tarafından yüzyıllardır uygulanmıştır. Bu açıdan olumlu sonuçları olan manevi bir uygulamadır. Ritüeller, doğru bir şekilde yapıldığında gerçek sonuçlara sahiptir. Ancak bu büyü kara büyü olduğu için tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Bundan dolayı ise maksimum verim alabilmek adına Viyana medyum hocalar size yardımcı olur. Bazı ayırma büyüleri sadece medyumlar tarafından yapılırken bazıları ise evde kendi başınıza yapabileceğiniz ritüellerdir. Bu büyüleri evde yapmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

Ancak net bir sonuç isteyen kişilerin medyumlara başvurması daha doğru olur. Bu sayede eşler veya sevgililer birkaç gün sonra uzaklaşmaya başlar. 5 veya 6. günün sonunda ise birlikte yaşama istekleri ortadan kalkar. Yedinci günün sonunda ayrılmayı düşünmeye başlar. Onuncu gün ise ayrılmaya karar verirler. İkinci haftanın sonunda ilişkinin sona ermesi tamamen kabul edilir. Üçüncü haftaya kadar ayrılmak için ellerinden geleni yaparlar.

Sonuç olarak en geç bir ay içinde kalıcı olarak eşler birbirinden ayrılır. Eğer iki kişi birbirinden ayırmak istiyorsanız bu büyü sorunu ortadan kaldıracaktır. Doğru medyumu bulmak etkili sonuçlar alabilmek için önemlidir. Bunun için sitemizde bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Böylelikle ayırma büyüsü ve daha birçok büyü için kendinize uygun olan bir medyumu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın