Medyum Hocalar

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Herhangi bir medyum hocaya, yaptığı büyünün kesin olarak tutup tutmayacağını sorduğunuz zaman bu konuda asla net bir cevap alamazsınız. Her gerçek medyum hocanın bildiği üzere, büyülerin tutup tutmaması konusunda net bir bilgi edinebilmek imkansızdır. Bunun temel sebebi, geleceğin asla bilinemeyecek bir sır olmasından kaynaklıdır. Gayb alemlerinde, ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, herhangi bir büyünün ne derece etkili olacağını bilmek, kesin olarak tutup tutmayacağını anlamak imkansızdır.

Büyü yapıldığında, medyum hocalar söz konusu büyünün kesin olarak tutması için gereken her türlü uygulamayı yaparlar. İster ayırma büyüsü, ister başka bir uygulama olsun, büyünün tutması için her türlü çalışma medyum hoca tarafından yapılacaktır. Ancak, her konuda olduğu gibi bu konuda da bir kesinlik bulunmaz. Kimi zaman elde olmayan sebeplerle, bilinmeyen nedenlerle büyünün tutmadığı görülebilir.

Eğer gerçekten işinin ehli bir medyum hoca ile çalışıyorsanız, yaptırdığınız ayırma büyüsü tutmadığı zaman yenisini yapacağına güvenebilirsiniz. Gerektiği zaman büyüyü güçlendirecek, gerekirse çok daha etkili yöntemler kullanarak baştan yapacaktır. Medyum hocalar bunları yaparken herhangi bir problemle karşılaşmamanız için gereken her türlü uygulamayı yerine getirecektir.

Ayırma büyüsünün tutup tutmayacağından öte, çalışacağınız medyum hocanın işinin ehli olduğuna emin olmak zorundasınız. Eğer hoca yeteri kadar bilgili ve tecrübeliyse, yaptırdığınız ayırma büyüsü tutmasa bile yeniden yapacak ve sizi mağdur etmeden istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayacaktır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Sevda

    Merhabalar ..Izmirdemisiniz nerdesiniz acaba ..Bana telefon numaranizi yazarmisiniz???

Yorum yapın