Medyum Hocalar

Büyüden Korunma Muskası Yapan Hocalar

Tüm gayb alemleri ile alakalı olan çalışmalarda olduğu gibi büyüden korunma muskası için de uyulması gereken belli başlı kullanım yöntemleri bulunur. Muskaların kullanımı kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Bu konuda en doğru bilgi sadece çalışmayı hazırlayan medyum hoca tarafından verilebilir.

Büyüden korunmak için muska yaptırdığınız anda gayb alemlerindeki enerjileri temel alan farklı etkilerin tesiri altına girilir. Bu etkiler hiçbir şekilde büyü ile elde edilmez, sadece medyum hocaların nefes gücü ve kullanılan dualar ile ortaya çıkarılır. Bu sebeple muskalar asla büyü ile bir tutulmamalıdır.

Muska yapılırken kullanılan enerjilerin istenen tesiri verebilmesi için kişinin enerjisiyle tam olarak uyumlu olması gerekir. Bunu sağlamak amacıyla medyum hoca tarafından farklı yöntemler kullanılır. Dualar ve kişiler için seçilecek olan sureler havas, ebced gibi hesaplamalar sayesinde belirlenir.

Büyüden korunma muskası yapıldıktan sonra, yapılış yöntemine bağlı olarak farklı kullanım şekilleri ortaya çıkabilmektedir. Örneğin bir muska sadece kişinin evinde tutularak kullanılırken başka bir muskanın üzerinde taşınması gerekebilir. Bu durumların hangisinin size uygun olacağı medyum hocalar tarafından belirtilecektir.

Muskayı Üzerinde Taşımak Daha Mı Etkili?

Büyüden korunmak için muska yaptırdığınız zaman, bu çalışmayı en etkili şekilde kullanmanın yolu çalışmayı yaptırdığınız medyumun tavsiyelerine uymaktan geçer. Eğer çalıştığınız medyum hoca muskayı üzerinizde taşımanız gerektiğini söylüyorsa bu şekilde kullanmanız gereklidir.

Büyülerin ve muska gibi diğer manevi çalışmaların etki mekanizmaları çok farklıdır. Bu çalışma şekilleri hiçbir zaman bizim alemimizin kurallarına göre düşünülmemelidir. Medyumlar öte alemlerin enerjiler ile çalışmak konusunda uzmanlaştıkları için nasıl etkiler elde edilebileceğini de öğrenmiştir. Büyüden korunma muskası yapan bir medyum hoca sizin için en etkili yöntemi anlatacak ve buna uymanızı talep edecektir.

Kişilerin öte alemler veya o alemlerin nasıl çalıştığını anlama şansı bulunmaz. Her zaman için medyum hocanın dediklerine uymak, söylediği tavsiyeler ile muskayı kullanmak gerekir. Aksi takdirde muskanın etkisi azalabilir veya doğru kullanılmadığı için etkisiz kalabilir.

medyum ali

Büyüden Korunmak İçin Muska Kimlere Gerekir?

Büyüden korunma muskası özellikle çevrenizde kötü niyetli ve kıskanç insanlar bulunuyorsa mutlaka yapılması gereken bir çalışmadır. Hayatınızda her şey düzgün giderken kötü bir büyü sebebiyle tüm düzeniniz bozulabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüden korunma muskası yaptırmanız sizin için faydalı olacaktır.

Sadece büyü için değil diğer musibetlerden koruyan muskalar da bulunur. Bu muskalar sizi nazardan ve diğer kıskançlıklardan koruyacaktır. Büyüden korunmak için muska yaptırdığınız zaman yine aynı etkileri görmek mümkündür. Bu nedenle çevrenizde herhangi bir kötü niyetli insan olsun veya olmasın, istenmeyen bir durumdan zarar görmemek için muska yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın