Medyum Hocalar

Diyarbakır Medyum

Bir büyü yapılırken, medyum hoca öncelikli olarak diğer alemlerden elde edilen enerjiyi ele almalı ve bunu kontrol etmelidir. Eğer medyum hoca, bu alemlerin enerjileri konusunda yetersiz gelirse, büyünün tutmayacağı bilindiği için, her medyum, aldığı eğitimde öncelikle bu enerjiler konusunda bilgi edinir. Bu enerjiler, kimi zaman sadece nefes gücüyle, kimi zaman ise belli başlı malzemeler kullanılarak elde edilir ve yönlendirilir. Diyarbakır medyum hocaları da bazı büyülerde malzeme kullanarak, yapılacak olan büyünün çok daha etkili olmasını sağlar.

Kullanılan malzemeler, yapılacak olan büyünün türüne göre değişkenlik gösterir. Kimi büyüde sadece mumlar tercih edilirken, kimilerinde özel mürekkepler, kağıtlar ve ceylan derisi gibi bulunması fazlasıyla zor malzemeler tercih edilebilir. Bunlara ek olarak, kaşık büyüsü gibi uygulamalarda daha kolay bulunabilen malzemelere ihtiyaç duyulabilmektedir. Diyarbakır medyum hocaları, kendilerine gelen talebe göre, en verimli sonucu elde etmek için gerekliyse malzeme kullanacak ve büyüleri bu malzemeler ile yapacaktır.

Büyü malzemelerinin içerisinde, bulunması zor olanlar genellikle karmaşık büyüler için tercih edilmektedir. Özellikle, önce basit yöntemlerin denendiği ve yeteri kadar etki elde edilemediği hallede, medyum hocalar işin sonucunu tam olarak almak için bu malzemeleri içeren büyü uygulamalarına başvurmaktadır. Diyarbakır medyum hocaları, bulundukları şehir itibariyle, her malzemeye kolayca ulaşabildikleri için, özellikle malzemeli büyülerde oldukça başarılı kabul edilir.

Medyum hocalar, her zaman için, her büyüde malzeme kullanmaya ihtiyaç duymayabilir. Kimi büyülerin sadece kişilere ait fotoğraflarla veya kimi zaman buna bile ihtiyaç duyulmadan, sadece medyum hocanın okuyacağı dualarla yapılması mümkündür. Bu tarz malzemesiz büyüler, diğerlerine kıyasla etki açısından herhangi bir farka sahip olmadığı gibi, bazı durumlarda, büyüyü yapan Diyarbakır medyum hocası tarafından sizin için doğru olan kabul edilirse, o zaman çok daha etkili sonuçlar alınacaktır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın