Medyum Hocalar

Gaziantep Medyum

Bir medyum hoca büyü yaparken, büyüyü yaptığı kişinin taleplerine ve enerjisine göre bir değerlendirme yapar. Bu değerlendirme sonucunda, en etkili büyü yöntemi belirlenir ve akabinde gerekli çalışmalar başlatılır. Eğer medyum hoca bu belirlemeyi yapamazsa, yanlış bir büyü tekniği ile çalışma yürütürse, gerekli olan etkiyi göremez veya daha zayıf bir sonuç ile karşılaşır. Bu nedenle, ister en iyi Gaziantep medyum hocalarından olsun, isterse farklı bir şehirdeki başarılı medyumlardan olsun, mutlaka gerekli araştırmaları tamamlayarak hareket etmelidir.

Bir büyü, kişiye göre belirlendiğinden dolayı, hangi büyünün en etkili olduğunu söylemek tamamen imkansızdır. Büyünün etkili olup olmadığını, sadece medyum hoca belirleyebilir. Örneğin bir büyü sizin için çok iyi sonuç vermişken, aynı konuda başkası için hiç iyi sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle, Gaziantep medyum hocalarının yapmış oldukları büyüler içerisinde, hangisinin en iyisi olduğunu kıyaslamak, böyle bir genellemede bulunmak tamamen yanlıştır. Büyü, kişiden kişiye göre özel olarak değişir ve farklı etkiler gösterir.

Elbet ki ortak büyü yöntemleri de bulunmaktadır. Örneğin, klasik canbar büyüsünde çok fazla ayırt edici teknik bulunmaz, ister Gaziantep medyum hocalarından, ister başka bir şehirdeki hocalardan olsun, çoğu medyum aynı tekniği kullanır. Bu gibi durumlarda, bu büyü yolunun kişi için doğru olup olmadığını belirlemek tamamen medyum hocaya düşer ve yine aynı mantıkta, medyumun yeteneğine bağlı olarak etki gösterir.

Büyünün ne kadar farklılık göstereceği, kişilerin enerjilerine göre değişir. En iyi büyü diye bir kavram olmadığı gibi, doğru medyum hoca ile çalışmanız halinde başarısız olma ihtimaliniz de bulunmaz. Bu nedenle, hangi büyüyü yaptıracağınızdan ziyade, hangi medyum hoca ile çalışacağınızı belirleyerek, geri kalan her şeyi onun rehberliği doğrultusunda kararlaştırmanız en verimlisi olacaktır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın