Medyum Hocalar

Gerçek Medyumlar Kim?

Neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan medyumluk mesleği bugün de temsilcileri tarafından sürdürülmektedir. Gerçek medyumlar tarafından devam ettirilen bu meslekte dünyamızda var olan olayların öte alemlerin enerjilerinden yararlanarak istenen şekle sokulması sağlanmaktadır.

Medyum hocalar yapmış oldukları çalışmalarda çok ciddi bir bilgi birikimi kullanırlar. Gerçek medyum hocaların özelliklerinden en ön plana çıkanı almış oldukları yoğun eğitimdir. Bu eğitim sırasında pek çok farklı büyü tekniği öğrenilir, medyum hocalar tarafından bu yöntemler kullanılarak istenen etkilerin yaratılması sağlanır.

Medyumların aldıkları eğitimler uzun solukludur. Gerçek medyum hocalar daha çocukluk yaşlarından itibaren bu konularda bir şeyler öğrenmeye, eğitim görmeye başlar. Yapmış oldukları büyülerde de bu eğitim sayesinde elde ettikleri bilgileri kullanırlar.

Medyum hocaların sahip olduğu bilgi birikimi hem öte alem enerjileri ile alakalıdır hem de dünyevi ilimleri içerir. Öte alemlerdeki enerjileri tanımak ve kullanabilmek için bu alanda ciddi çalışmalar yürütürler. Gerçek medyum hocalar, bu alemdeki hesaplamaları yapabilmek için de numeroloji ve astroloji gibi bir takım bilimlerde uzmanlık kazanmak zorundadır.

Medyumluk süreci çok uzun yıllar alan bir çalışma gerektirir. Gerçek medyum hocaların yapmış oldukları çalışmalarda kullanılan teknikler tamamen yıllar boyu edinilen bilgi ve tecrübeler ile öğrenilebilir. Kimi zaman bir medyumun büyü yapmaya hazır olması onlarca yıl bile alabilmektedir.

Gerçek Medyum Hocaların Eğitimi Ön Plandadır

Gerçek medyum hocalar nasıl anlaşılır merak eden bir kişi öncelikle bu kişilerin sahip oldukları bilgi birikimine ve eğitime bakmak zorundadır. Bir medyum hocanın en önemli özelliği yıllar boyu almış olduğu eğitimdir.

Medyumlar eğitim almadıkları sürece asla büyü çalışmalarında başarılı olamaz. Bu eğitim hem teorik hem de pratik olarak verilir. Medyumlar, üstat kabul edilen medyum hocalar tarafından yıllar süren bir süreçten geçirilerek hazırlanır. Gerçek medyum hocalar bu nedenle her daim el üstünde tutulmaktadır.

Öte alemlerin enerjilerini kullanmak hiç de kolay bir şey değildir. Var olan tüm enerjiler farklı değişkenlere bağlı olarak dünyaya yansır. Doğru büyünün yapılabilmesi hem eğitime hem de medyumların edinmiş oldukları tecrübeye bağlıdır.

Gerçek Medyum Hocalar Kendilerini Her Daim Geliştirir

Bir medyum hocanın büyü yapabilmesi için sürekli olarak kendini geliştirmesi ve yetiştirmesi gereklidir. Her insan medyum olamayacağı gibi herkes tarafından büyü de yapılamaz. Gerçek medyum hocalar yapmış oldukları büyülerde her zaman için aldıkları yoğun eğitime başvurur.

Bir medyumun kendini geliştirmesi asla son bulmaz. Bu işe adım attığı ilk andan itibaren başlayan yoğun bir süreç hayatının sonuna kadar devam eder. Gerçek medyum hocalar her yaptıkları büyü çalışması ile birlikte yeni şeyler öğrenir ve gelecekte kendilerine başvuracak olan insanlara daha iyi yardım eder.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın