Medyum Hocalar

Gerçek ve Dolandırıcı Hocaları Nasıl Anlarız?

Günümüzde medyumlar her yerde karşımıza çıkan kişilerdir. Medyum hocalar ile birlikte yapılacak olan işlemler kapsamında gerçek ve sahte hocaları ayırmak gerekir. Aksi halde onlar ile birlikte aradığınız çözümlere çok fazla uyma şansınız olmaz. Genel itibari ile sizler de istediğiniz standartları medyumlar ile yakalama şansına sahip olacaksınız. Bunun için gerçek ve dolandırıcı hocalar arasındaki farkı görmeniz gerekir.

Gerçek bir medyum sizlere aradığınız çözümleri sunan kişidir. Zira onun kolu uzundur ve istediğiniz pek çok şeyi yerine getirmenizi sağlar. Genellikle baktığınız zaman sizlerin istediği tüm standartları o medyum sağlar. Özellikle büyü konusunda sizlere yardımcı olan medyum hoca ile birlikte farklı işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sahtekar bir hoca ile birlikte atacağınız adımda önemli olan nokta sizlerin güvenilir bir medyum ile birlikte çalışması olacaktır. Çünkü güvenilir bir hoca sizler için yapacağı büyüler ile birlikte türlü konularda destek olabilmektedir. Bu destek itibari ile rahatça hareket etme şansınız olur.

Sahtekar Medyum Hocalar Nasıl Fark Edilir?

Gerçek ve dolandırıcı hocalar ile birlikte atacağınız adımlar arasında elbette kimse sahte olana gitmek istemez. Zira tamamen bir vakit kaybından ibarettir. Bunun yanında medyumlar ile birlikte yapacağınız çalışmalarda önemli olan gerçek bir medyuma ulaşmak olacaktır. Güvenilir bir adres olan medyumlar ile ilgili olarak sizler de dilerseniz gerçek bir hocaya danışabilirsiniz.

Sahte bir hocayı anlamak için aslında türlü türlü yöntemler vardır. Bunlar genellikle hocanın özellikleri ile alakalıdır. Mesela;

 • Çok konuşurlar.
 • Bilgileri azdır
 • İşlemlerinde başarı yakalayamazlar.
 • Medyum vasıflarını taşımazlar.
 • Her şeyi paraya bağlarlar.

Bunun gibi farklı konulara dikkat ederseniz eğer sizler de konuştuğunuz kişinin sahtekar olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu medyumlar ile alakalı olarak yapılacak olan işlemlerde gizlidir. Zira medyum hocalar arasındaki sahtekarların sizler için hiçbir işlem yapamayacağı açıktır. Gerçek ve dolandırıcı hocalar ile birlikte başlayan süreçte sizler de en hızlı şekilde aradığınız çözümleri görebilirsiniz.

Gerçek Medyumların Güçleri

Güvenilir bir medyum hocanın farklı güçleri vardır. Onlar bu güçleri ile birlikte sizlere yardımcı olur ve istediğiniz pek çok konuda bilgi verir. Onun için bu güçlere sahip olan bir medyuma gitmek daha önemlidir. Medyumlar arasındaki güvenilir olan kişilerin sizler için ne ifade ettiğini de anlamak gerekir. Zira başarılı bir hareket ile birlikte atacağınız adımlar kapsamında medyumların genel olarak sizlere destek sağlayacağı da açıktır. Güvenilir bir medyum ile çıkacağınız bu yolda onların özelliklerinden tam olarak faydalanmak gerekir.

Gerçek ve dolandırıcı hocalar arasında her daim bir fark vardır. Bu farkı gözetmek gerekir. Zira farklı bir çözüm ile birlikte sizlerin yapması gereken şey güvenilir bir medyum bulmanız olacaktır. Güvenilir olarak hizmet veren medyum hocalar arasında her daim sizleri memnun edecek bir yapı vardır. Onlar özellikle büyü ile birlikte sizlere farklı çözümler sunar.

Güvenilir hocalar ile dertlerinize derman bulmak için sitemizdeki yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlarda medyumların çeşitli özellikleri yer almaktadır. Bu özelliklere vakıf olmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  Seyit

  Ben iyi yorum yazmak istiyorum. Memnuniyet yorumu olacak. Çalıştığım medyum hocanın ismi: Medyum Ali Gürses. Memuriyet sınavlarım vardı, ne kadar çalışmış olsam da tek başına çalışmayla olacak bir durum olmadığını bildiğim için bu konuda ne yapabileceğimi araştırıyordum. Vefk ile ilgili yazılanlara denk geldim, sonra yaptığım araştırmalarda bu işin iyisi olduğu yazan Medyum Ali Hocayı buldum. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com numarası 05355906275 idi. Kendisine başarı niyetiyle bir vefk yaptırdım. Durumun ne olduğunu ve ne kadar sürede ihtiyaç duyduğumu da detaylı şekilde anlattım kendisine.
  Vefk sanırım bir hafta gibi kısa bir sürede gelmişti. Geldikten sonra hemen etkisini hissetmeye başladım. Bilmiyorum bana mı öyle geldi yoksa gerçekten aldığım ilk an mı etki etmeye başladı ama kesinlikle memnun kaldım. Sınavıma gelirsek, normalde 5 kişi alınacaktı ben 6. Oldum çok garip bir şekilde ek kontejyan açıldı ve 6 kişi almaya karar verdiler. Ben bunun kendi çabamla veya şansla açıklanabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kesinlikle bu iş Allah’ın ilimleriyle olan bir konu. Ali hocanın yaptığı işlemden çok çok memnun kaldım herkese tavsiyemdir…

 • Reply
  Durdu

  Yurtdısında yasayanların benım gıbı en buyuk sıkıntısı hoca bulmak ben ustelık avrupadada degıl abdde yasıyorum buraya calısma yapıpda gonderen durust hoca bulamamıstım en son bır tavsıye ıle ali gurses hoca ıle calıstım vefk ıslemı yaptırdım cok ılgılı ve ıyı nıyetlı davrandı benden kaynaklanan bır kargo hatasını bıle kendısı ugrasıp cozdu yanı yaptım ulastı ulasmadı benı ılgılendırmıyor dıyen bırı degıl kesın sekılde sorununuzu sıkıntınızı cozmeye calısıyor bu acıdan ayrıca tesekkur ederım kendısıne memnun kalmadıgım tek bır nokta bıle olmadı yaptırdıgım ıslemden guvenılır bır hoca kefıl olurum

Yorum yapın