ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

adana medyum hoca önerisi

Medyum Hocalar

Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Kimdir?

Medyumlar, bu dünyaya bazı güçlere sahip olarak gelirler. Ancak onların inandığı spiritüalist görüşüne göre güçleri kötü bir amaç için değil insanların yararına olan işler için kullanmaları gerekir. Ancak bu şekilde daha ileriye gidebilir, kendilerini geliştirebilirler. Bu kişilerin aralarında sadece doğuştan gelen güçlere sahip olan kişiler değil aynı zamanda mesleği kötü amaçları için kullanan medyumlarda bulunur. Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır sorusu da insanlar tarafından medyumları sınıflandırabilmek için sorulan sorulardan bir tanesidir.

Medyum hocalar, güçlerini insanların yararına kullanır. Onların sosyal hayatlarından aşk hayatlarına kadar pek çok konuda etkili işlemler yapabilirler. Bunların bir tanesi de insanlara bilgi aktarımı yapılmasıdır. Geçmiş ve gelecekten doğru bilgileri aktarabilen hocalar bunun için farklı yöntemler veya güçler kullanabilir.

  • 6. Hisleri ile Bilgi Aktarımı

Medyum hocalar, her insanın sahip olduğundan daha farklı şekilde 6. hislere sahiptir. Bu hisleri daha yoğun yaşayabilen hocalar, kendi hisleri sayesinde insanlara doğru bilgileri aktarabilirler. Kişinin verdiği detaylardan sonra olaya daha iyi yoğunlaşan medyumlar, sonrasında içlerine bir şey doğmuşçasına aydınlanarak aldığı bilgileri söylemeye başlar.

  • Kulağına Gelen Fısıltılar ile Bilgi Aktarımı

Medyum hocaların Gayb alemlerinde bulunan varlıklar ile iletişim kurabildikleri herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bazen medyumlar sanki yanlarında bir kişi kulağına bir şey fısıldarmışçasına hareketlerde bulunabilir. Bu kimi zaman ölen kişinin ruhu olurken kimi zaman ise farklı varlıklar olabilir. Medyumlar bu şekilde de bilgi aktarımı yapabilirler.

  • Duru Görü Özellikleri ile Bilgi Aktarımı

Medyumlar duru görü özelliği ile olayların iç yüzünü görebilirler. Onların tecrübesi, olaylara bakışı ve yorumlaması çok farklıdır. Bir olayın neden gerçekleştiğini sizlerden farklı olarak görürler. Bu durumda olayın asıl gerçekleşme nedeni her zaman göründüğü gibi olmayabileceğini de sizlere izah ederler. Bu bir nevi bilgi aktarımıdır ve farklı şekillerde cereyan eder.

Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde her sektörde yaşanan dolandırıcılık vakaları giderek popülerleşen medyumlar arasında da görülmeye başlanmıştır. Yalancı olan kişiler bu meslek altında da insanların hem maddi hem de manevi duyguları ile oynamaya başlamıştır.

Medyumlara başvuran insanların işlemleri aceledir ve onların güçlerine şiddetle ihtiyaç duyarlar. Bu anlamda olası bir dolandırıcılık vakası onların bir çıkmaz içerisine girmesine neden olabilir. Bu durumun farkında olan kişilerde kendilerini güvenilir bir medyuma teslim etmek ister.

Güvenilir bir medyumu bulmak için sorulacak olan sorulardan ilki dürüst medyumla ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır sorusudur. Ancak bu sorunun cevabı ile birlikte aranılan nefesi kuvvetli olan hocaya ulaşmak mümkündür.

Web sitemizde sizleri güvenilir olan hocaya götürebilecek, gerçek kullanıcı yorumları bulunur. Bu yorumlara bakarak medyumlar hakkında bilgi alabilir, onların yaptığı işlemlerdeki başarılarını ölçebilirsiniz. Yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın