ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

gerçek medyum arıyorum

Medyum Hocalar

Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Büyü yapmak için iyi bir eğitimden geçilmesi, çok farklı konularda uzmanlık kazanılması gereklidir. Bir medyum hocanın, en basit görünen büyü çalışmasını yapabilmesi bile mutlaka karmaşık ilimlerle mümkün olabilmektedir. Normal bir insanın büyü yapması imkansız olduğundan, çalışacağınız medyum hocaları araştırmanız ve güvenilir medyumlarla çalışmanız çok önemlidir. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bilmeden, dürüst ve güvenilir medyum hocaları bulmak imkansız olacaktır. Bu nedenle, medyum hocalar ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanız, her zaman güveneceğiniz medyum hocalarla çalışmanız gerekmektedir.

Medyum hocaların büyü yaparken kullandığı hassas bilgiler, el verme yoluyla aktarılan eğitimler sırasında öğrenilmektedir. Sıradan bir insanın böylesi bir bilgiye erişebilmesi, bu hassas yöntemleri öğrenmesi hiçbir zaman mümkün değildir. Bu gibi bilgiler tam anlamıyla gizli tutulmakta, sadece bu alanda çalışan medyum hocalara verilmektedir. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusuna verilebilecek cevapların başında bu eğitim süreci gelmektedir.

Gerçek medyum hocaların eğitim sürecinde, medyum hocalara farklı malzemeleri de nasıl kullanacakları öğretilmektedir. Bu malzemeler, medyum hocalar tarafından büyünün tesirini artırmak amacıyla tercih edilmektedir. Hangi malzemenin kullanılacağı, ne gibi etkiye sahip olacağı gizli bilgiler arasındadır. Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece, büyü malzemeleri konusunda bilgi sahibi, etkili büyü çalışmaları yapabilen medyum hocalara ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Büyü Malzemeleri Tek Başına Bir Anlam İfade Etmez

Büyülerde kimi zaman çok çeşitli malzemelerin kullanıldığına rastlamak mümkündür. Bu malzemelerin her biri kendine göre bir enerjiye sahip olsa da bu enerjiyi kullanmak için mutlaka ilim bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Bir kişinin, büyü malzemelerine erişmesi ile büyü yapabilmesi imkansızdır. Büyüler, dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra, sadece alanında uzman olan dürüst medyum hocalar tarafından yapılabilen çalışmalardır. Bu medyum hocalar, malzemelere çeşitli dualar ve özel büyü yöntemleriyle etki edecek, bu sayede büyüyü doğru şekilde yapacaktır.

Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun pek çok farklı cevabı bulunabilir. Ancak, bu soruya verilebilecek en iyi cevap, medyum hocanın büyü ile ilgili bilgisidir. Eğer çalışmayı düşündüğünüz kişi, büyü malzemeleri konusunda bilgi sahibi değilse, yeteri kadar doyurucu yanıt veremiyorsa, yapacağı çalışmanın başarısız olma ihtimali çok yüksektir.

Malzeme Olmadan Büyü Yapılması Mümkündür

Medyum hocalar, sadece malzeme kullanarak değil, aynı zamanda farklı yöntemleri tercih ederek de büyü çalışmaları yapabilmektedir. Örneğin, bir medyum hocanın nefesi güçlü ise hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan aynı tesiri alabildiği de bilinmektedir.

Dolandırıcı ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra, güvenilir bir medyum hocaya danışmak, ihtiyacınız olan her türlü desteği almanız için yeterli olacaktır. Güvenilir medyum hocalar, karmaşık büyü uygulamalarından bile her zaman en iyi sonucu almanızı, ister malzemeli ister malzemesiz büyüler olsun, her daim gayb alemlerinden yararlanmanızı sağlayacaktır.

Sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri medyum hoca seçiminizde değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm bu yorumları okumak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Zerrin

  Selam herkes biraz detay vereceğim eşimle evliliğim çok olaylı kavgalı ve ailelerin istemediği bir evlilik. Bu yüzden eşimin kardeşi beni hiç sevmez benden nefret eder. Yüzüme bile boşanın dediği oldu. Eşim alttan almamı söylediği için onun hatrına hiç sesimi çıkarmıyorum bu dediği laflara ama bardağı taşıran bir olay oldu hem size rehberlik etsin hem de içimi dökeyim diye yazıyorum.Bir aydır falan eşimle kavga etmeye başladık ama anlamsız şekilde. Çok uzatmamak için kısa keseceğim, ben daha önceden bilip güvendiğim bir hoca olması sebebiyle ali gürses hoca ile görüştüm. Bakım yaptırdım. Bana evde oturma odasındaki koltuğun minderinin içine bakmamı söyledi. Çok şaşırdım açıkcası. Önceden vefk yaptırmıştım sadece, böyle bir şey ilk defa olunca. Orada bir muska gibi bir şey buldum. Açmamamı söyledi yapılan büyünün tüm detaylarını verdi bana da bir işlem yolladı kargo ile taahhüt ettiği şekilde büyüyü yok ettik. O günden sonra kavgalarımız bıçak gibi kesildi. Ali hoca iyi niyetli olduğu için kimin yaptırdığını söylemedi ama çevrene yakınlarına dikkat et dedi. Şimdi inşallah sonrası için büyüden korunma muskası yaptıracağım. Böyle kötü niyetli insanlardan allah herkesi uzak tutsun çirkin iğrenç insanlar…

  • Reply
   SUAT

   YARDIM EDİN LÜTFEN NASIL ULAŞABİLİRİM ALİ HOCAYA BENİMDE BENZER SORUNUM VAR

   • Reply
    Zerrin

    0 535 590 62 75 telefonu medyumali.com sitesi Ali beyin yardımcı olmasını umarım…

Yorum yapın