ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum bedirhan

Medyum Hocalar

Bursa Medyum

İnsanlar, en çaresiz anlarında sığınabilecekleri en güvenilir liman olarak gaybi alemleri görmektedirler. Sonsuz bir kudrete sahip olan bu alemler, hayatımızda istemediğimiz şeyleri değiştirebileceğiniz ve yoluna sokabileceğimiz ilimleri de bizlere sunmuştur. İşinin ehli olan medyum hocalar, bu ilimler aracılığıyla gerekli olan her türlü çalışmayı yapar ve insanların sorunlarının giderilmesini sağlar.

Bursa medyum hocaları gibi, her medyum hoca öncelikli olarak kendilerine başvuran kişilerin mağdur olmamasını hedefler. Gerçek medyum hocalar, her daim kişilerin sorunlarının çözümünü ön plana alır, maddi konuları geride bırakarak yardımcı olmaya çalışır. Özellikle tutmayacak olan büyüler veya yapılması imkansız olan talepler konusunda bilgi verir, insanların umutları ile oynamadan çözüm sunmaya çalışır. Gerçek bir Bursa medyum hocası, asla yapamayacağı bir konuda söz vermez, böylesi bir büyü için çalışma yapmaya bile gerek duymaz.

Dolandırıcı medyum hocalar ise, tam aksine her şeyi yapabileceklerini iddia ederek, insanların hem umutlarıyla oynamakta hem de maddi olarak zarara uğratmaktadır. Medyum olduğunu iddia eden bir kişi, her türlü büyüyü kesin biçimde yapabileceğini söylüyorsa, o kişiye güvenmemeniz ve uzak durmanız gereklidir. Gerçek Bursa medyum hocaları, asla mümkün olmayan bir şeyi yapabileceklerini iddia etmez, mümkün olan büyülerde bile her zaman tutmama ihtimalinin olduğunu söylerler. Elbette bu medyum hocalar büyünün tutmaması durumunda gereken telafiyi yaparak, hiçbir zaman kendilerine başvuran kişileri mağdur etmemektedir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın