ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum beşir

Medyum Hocalar

Medyum Hoca Yorumları Nasıl İncelenir?

Kalp gözleri açık olan medyumlar, insanlar tarafından fark edilmeyen şeyleri fark edebilir. 6. Hislerini geliştirmek üzere aldıkları eğitimleri kullanan bu kişiler, gaipten bilgi akışı sağlayabilir. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan bu işlemleri kimi hocalarda yapabildiklerini iddia etmektedir. Gerçeğini sahtesinden ayırt etmek için ise medyum hoca şikayetleri iyi bir şekilde incelenmelidir.

Gerçek medyumlar, doğdukları andan itibaren belirli bir yeteneğe sahiptir. Hayatları boyunca bu yeteneklerini geliştirmek için uğraşan hocalar, belirli bir seviyeye geldikleri zaman pek çok şeye vakıf olurlar. Bunlar:

  • Gaipten bilgi almak
  • Ruhlarla konuşmak
  • Enerji dalgalarını kullanarak manevi alemde bazı olaylara tesir etmek
  • Büyü ve nazar işlemleri yapmak / bozmak

Mevcuttaki güçlerini kötü işler için kullanmayan hocalar, genellikle insanları düştükleri dardan kurtarmak ister. Mesela çocuk sahibi olmak isteyenlere yardım etmek, evlenmek isteyenlerin yuva kurmasını sağlamak vb. işler medyumlar tarafından yapılabilir.

Medyum Çeşitleri Nelerdir?

Medyum şikayetleri okumadan önce bu kişilerin çeşitleri olduğunun farkına varılması gerekir. Böylelikle okunulan yorumlar daha bir anlam kazanır ve değerlendirme sürecinde yardımcı olur.

  • Sezgisel Medyumlar: Bu kişiler yaptıkları uygulamaların farkındadırlar. Yaptıkları sonrasında değişen şeyleri bilirler ve bunun üzerindeki güçlerini görürler.
  • Mekanik Medyumlar: Mekanik medyumlar kendi iradeleri haricinde hareket eder, işlem yaparlar. Güçlerinin bir bölümünün farkındadırlar ancak yaptıkları şeylerde bilinç olmadığından dolayı insanlara bilinçsizce faydaları dokunur.
  • Otomatik Medyumlar: Ne yapıp yapamayacağını en iyi bilen medyumlar bu gruptadır. Güçleri belirli bir noktaya kadar yettiğinden dolayı güçleri ölçüsünde insanlara yardımcı olurlar.
  • Fiziksel Medyumlar: Telekinezi ismi verilen bilimi kullanırlar. Manevi boyut yardımıyla hiçbir şeye dokunmadan onu hareket ettirme gücü ve yeteneğine sahiptirler.

Genellikle karşılaşılan ve en çok görülen medyumlar otomatik medyumlardır. Çünkü güçlerini tam olarak kullanmaya vakıf değildirler. Sadece bu amaçla insanlara bilgi akışı sağlarlar ve onlardan geçimini sağlamaya çalışırlar. Manevi dünya ile irtibatları bulunur.

Medyum Hoca Şikayetleri İnceleme

Medyum hoca şikayetleri incelenmeden önce nasıl bir medyuma ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi gerekir. Medyumlar farklı özelliklere vakıf olduğundan ve piyasada sahte medyumların çok olmasından dolayı öncelikli olarak bu yorumlar incelenmelidir.

Medyumlar hakkında yapılan yorumlara nasıl ulaşılacağı anlaşıldığında ise web sitemizi kullanabilirsiniz. Kullanıcılardan gelen yorumların dokunulmadan yayımlandığı sitemizde insanlar gerçek tecrübelerinden bahsetmektedir. Bu yorumlar sayesinde derdinize derman olacak hoca ile tanışmanız ve sonrasında çare bulmanız mümkün olacaktır.

Medyum hocalar, büyü yapar ve enerjileri kullanarak bazı sonuçlara etki eder. Etki edilen sonuçlara vakıf olan işinin ehli bir hoca bulmakta oldukça zordur. Sitemizi inceleyerek bu konuda kullanıcı yorumlarından önemli miktarda destekler alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Sitemiz, kullanıcıların yorumlarını paylaşmak ve medyum şikayetleri yayınlamak için kurulmuştur. Sizlerde dilerseniz gelen yorumları okuyabilir, sorular sorabilir ve varsa tecrübeleriniz ile diğer insanların dertlerine önerileriniz ile çare olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın