ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum gürsel

Medyum Hocalar

Antalya Medyum

Bazı büyü teknikleri sadece medyum hocanın nefes gücü ile değil, geçmişten bu yana kullanılan ve kendine ait enerjiler barındıran malzemeler ile gerçekleştirilebilmektedir. Halk arasında sıkça bilinen ve düğümler ile yapılan büyüler bu tarz çalışmalara örnek olarak verilebilir. Antalya medyum hocaları, bu tarz büyülerde oldukça başarılı sonuçlar alabildikleri için bu alanda isim yapmıştır.

Dünyanın her noktasında, tarihin her döneminde çeşitli büyüler yapılmış ve yapılmaya devam ediyor. Bu büyülerin bazıları, o bölgede yetişen ve oldukça nadir olan malzemeleri içerdiği gibi, bazılarında sadece hocanın nefes gücü yeterli olmaktadır. Antalya medyum hocalarının atalarını oluşturan, üstat medyum hocalar, bundan binlerce yıl öncesine uzanan büyü tarihinde, her zaman için çeşitli teknikler geliştirerek ilerlemiş, büyünün çok daha etkili olması için elinden geleni yapmıştır. Bu yöntemlerin bazıları günümüzde kullanılmak için fazla zorlu olsa da, bazıları aynı şekilde aktarılmaktadır.

Malzeme ile yapılan büyülerin en yaygını, safran kullanılarak gerçekleştirilen uygulamalardır. Antalya medyum hocaları tarafından da sıkça yapılan bu büyü çalışmalarında, malzeme olarak özel bulunması gereken safran kullanılır. Tarih boyunca neredeyse her büyü uygulamasında kullanılmış olan safran, günümüzde de aynı şekilde yerini korumaktadır.

Her ne kadar bazı büyülerde malzeme olsa da, bazıları sadece medyum hocanın nefesi ile gerçekleştirilir. Hangi yöntemin kullanılacağı, çalışacağınız Antalya medyum hocası tarafından belirlenecektir. Bunu doğru belirlemek, büyünün sağlığı için önemli olduğundan, hoca seçimi oldukça kritiktir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın