ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

 medyum marha

Medyum Hocalar

Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler dış etmenlerden etkilenerek bozulan çalışmalar değildir. Boşanma büyüsü gibi bir çalışma yapıldığı zaman kendiliğinden bozulması veya etkisini yitirmesi bu nedenle söz konusu olamaz. Belli şartlar altında tüm büyüler bozulabiliyor olsa da kendi kendine büyünün bozulması imkansızdır.

Büyülerin her daim gayb alemlerinde kaldığı unutulmamalıdır. Bir büyü yapıldığı zaman etki öte alemden buraya yansır. Burada ortaya çıkan etki sadece bir yansımadır. Bu nedenle yapılan bir büyüyü bozmak için de mutlaka medyum hocaların yardımına ihtiyaç duyulur.

Boşanma büyüsü yapıldığı zaman öte alemlerde var olan ve bizim çıplak gözle göremediğimiz bağlar üzerinde etki sağlanır. Bu bağların ne olduğu sadece medyumların almış oldukları eğitimler sonucunda öğrenilir. Sıradan insanlar bu bağların varlığını bile bilemeyecektir.

Bağlar evlilik, dostluk veya aşk gibi farklı hallere yol açabilir. Evlilik bağı ortaya çıktığı zaman medyum tarafından yapılan boşanma büyüsü ile bu bağ ortadan kaldırılabilir. Böylece ayrılık sağlanır ve kişilerin evlilikleri son bulur.

Boşanma Büyüsü Etkisini Yitirir Mi?

Eğer bir büyü ile alakalı büyü bozma çalışması yapılmamışsa o büyünün etkisi sonsuza kadar sürecektir. İster boşanma büyüsü ister başka bir büyü yapılmış olsun, büyü bozma uygulaması yapılmadığı sürece istenen etki ömür boyu devam eder.

Her büyü çalışması kendine özel şartlara sahiptir. Örneğin, bir aşk büyüsü yapıldığı zaman kullanılan malzemeler ile boşanma büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler asla aynı değildir. Yapılış saatleri ve dualar da değişir. Bu nedenle her büyünün birbirinden farklı bir etkisi vardır.

Aşk büyüsü ile birleşen bir çift zaman içerisinde birbirlerini daha fazla severken boşanma büyüsü ile ayrılan çiftler zamanla birbirinden daha fazla nefret etmezler. Boşanma büyüsü, soğutma ve uzaklaştırma büyüsünde olduğu gibi kişilerin devamlı olarak birbirlerinden uzaklaşmasını sağlamaz. Sadece evliliği bitirerek kişilerin arasındaki bu bağı ortadan kaldırır.

Kişiler bir kez boşandıktan sonra tekrar barışmayı düşünmeyecektir. Boşanma büyüsü sayesinde birbirleri ile evli kalmayı istememeleri sağlanacaktır. Ancak kişilerin birbiri ile arkadaş olması veya çok ilerleyen tarihlerde tekrar gönül ilişkisine başlaması mümkündür. Böylesi bir durumun önüne geçmek için boşanma büyüsü ile birlikte soğutma büyüsü yapılabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Güçlendirilir?

Boşanma büyüsü yapıldıktan sonra bu büyüyü güçlendirmek için kişilerin birbirinden iyice uzaklaşması sağlanabilir. Bunu yaparken kullanılacak olan büyü yöntemlerine soğutma büyüsü adı verilir.

Bu büyü ile insanların arasındaki tüm arkadaşlık bağları da koparılabilir. Boşanmış olan çiftlerin birbirlerinin yüzünü görmek istemeyecek kadar kötü ayrılması sağlanabilir.

Boşanma büyüsü ve bu büyü ile birlikte yapılabilecek diğer çalışmalar kişilere asla zarar vermez. Sadece birbirlerinden uzaklaşmaları için katkı sağlar. Bu nedenle güvenli bir şekilde, hayırsız olarak gördüğünüz tüm çiftler için yapılabilmektedir.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak isterseniz ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Vefk işlemim

    Hayatım boyunca büyü gibi şeyleri saçmalık olarak görmüş biri olarak ilk defa gerçekten bir büyünün işe yaradığına şahit oluyorum. Kısmetimin kapalı olması sebebiyle kısmet açma konusunda ali gürses hoca diye biriyle çalıştım 05355906275 telefonu medyumali.com sitesi. Sadece bir hafta sürdü işlemin bana ulaşması. Önce telefonda bir sürü soru sordu benimle alakalı sonra bakım yapıp döneceğim dedi işlemi yapabileceğini söyledi bende güvenip beklemeye başladım yaptığı çalışma vefkti 1 gündede 40 gündede tutabilir dedi sanırım büyü değilmiş bu işlem onuda bilmiyorum ama işe yaradığı kesin. Vefk geldi üzerimde taşımaya başladım her gece dua ettim allahım yardım et diye ali hocanın söylediği süre dolmadan iki kişi benimle tanışmak istediğini söyledi biri de ailemiz kanalıyla beni görmek istediğini söylemiş hepsiyle görüştüm içlerinden gerçekten içimin sindiği biri oldu şimdi tanışma aşamasındayız herşey güzel gidiyor inşallah evleneceğiz bu olay benim inancımı yerine getirdi desem yeridir çünkü hiç böyle bişey yaşamamıştım daha önce

Yorum yapın