ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum seyfullah hoca

Medyum Hocalar

Gerçek Medyum Şikayetleri Neden Önemlidir?

Gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir sorusu son zamanlarda artan dolandırıcılık vakalarına karşı insanların araştırmaları için sorduğu sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun sorulması ile aranılan güvenilir ve gerçek medyuma ulaşmak mümkün hale gelir. Güvenilir bir medyum bulmak için araştırma yapmak ve bu araştırmada doğru soruları sorabilmek önemlidir.

Aranılan bir medyum bulunduğunda insanların büyük bir kısmı ondan büyü yapmasını talep etmektedir. Bu durumda medyumlar tarafından yapılan işlemlerde de büyü yapma konusuna büyük bir yönelim görülür.

Medyum hocalar tarafından yapılan büyülerin etki süreleri de farklılık gösterir. Bazı nedenlerden dolayı farklılık gösteren bu durumun sebepleri şu şekildedir:

  • Hocanın Nefes Gücü

Gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir sorusu akabinde bulunan güvenilir ve gerçek medyum hocaların aynı işleme yaptıkları büyüler sonrasında onların tesir sürülerinde de farklılıklar tespit edilebilir. Bu durum büyünün hangi yol ile yapıldığından ve hocanın nefes gücünden kaynaklıdır.

Medyum hocaların nefes güçleri onların sahip olduğu güç ile orantılıdır. Her bir yeni bilgi sonrasında artan bu güç aynı zamanda yapılan başarılı işlemler sonrasında da artmaktadır.

  • Büyü Yapılacak Kişinin Manevi Gücü

İnsanların fiziksel olarak olmasa dahi manevi olarak bir güçleri ve kalkanları bulunur. Bu onların büyü ve diğer gizemli, dünya dışı aksiyonlara karşı sahip olduğu yegane şeydir. Bu kalkan veya manevi güç ne kadar güçlü olursa o kişiye büyünün tesir etmesi o kadar uzun sürer.

Medyum hocalar, kişilerin manevi gücünü ölçmeden herhangi bir işlemi kabul etmezler. Bazı insanların maneviyatı çok kuvvetlidir ve onlara büyünün işlemeyeceği aşikardır. O nedenle güvenilir bir medyum sizlerden gelen her isteği kabul etmek yerine önce onu yapıp yapamayacağını araştırır.

  • Büyünün Zorluk Derecesi

Gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir ile başlayan araştırma sürecinde karşınıza çıkacak olan gerçek bir medyum için her büyü eşit değildir. İsteklerin farklılaşması ile birlikte büyüler için harcanacak olan mesai ve güçte farklılaşır. Kimi büyüler daha fazla güç isterken kimi büyüler ise daha az mesai isteyebilir.

Her büyünün zorluk derecesi aynı değildir. Bu nedenle bağlama büyüsü ile aşık etme büyüsünün aynı süre içerisinde etkisini göstermesi beklenemez. Ancak güvenilir bir medyum tecrübelerinden yola çıkarak sizlere yaklaşık bir tesir etme zamanı verir.

Medyum hocalar arasında işlerini iyi yapan ve kaliteli hocalar olduğu kadar sahte olanları da mevcuttur. Yukarıdaki yöntemler ile yapılacak olan büyü işlemini sadece gerçek ve güvenilir olanları yapabilir. Bu kişilere ulaşmak için sorulacak olan soru ise gerçek medyum şikayetleri neden önemlidir olarak öne çıkmaktadır.

Sitemizde medyum hocalar ile ilgili pek çok farklı yorum bulmak mümkündür. Yorumlarda hocaların farklı özellikleri ve farklı büyüleri üzerinde durulmaktadır. Sizlerden gelen bu yorumları okumak ve hocalar hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın