ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

 medyum zemheri

Medyum Hocalar

İstanbul Medyum

İstanbul medyum hocaları yetiştirilmeye başladığında, çok sayıda gelenek doğrultusunda eğitim alırlar. Her medyum hocada olduğu gibi, bu hocalarda da doğuştan gelen bir yatkınlık en önemli belirteçtir. Bir kişi medyum hoca olmak istiyorsa, doğuştan gelen bir yatkınlığa sahip değilse, belli bir seviyeye kadar gelecek, daha sonra tıkanarak ilerleyişi sonlanacak, asla gerçek bir medyum hoca olamayacaktır. Bu nedenle, üstat medyum hocalar her zaman için doğuştan gelen bu yatkınlığa bakarak kendilerine öğrenci seçmektedir.

Medyum hocalar eğitilirken, ilk bakılan şey nefes gücüdür. Bu bir şekilde çocukluk yıllarından kendini gösterir. Kimi zaman normal insanların anlayabileceği şekillerde ortaya çıkabilirken, kimi zaman sadece medyum hocaların görebileceği alametler olarak kendini gösterebilir. Tıpkı tüm diğer medyum hocalar gibi, İstanbul medyum hocaları da alacakları eğitime bu şekilde başlarlar. Medyumluk işinin temeli doğuştan atılır ve bina bunun üstüne kurulur.

Üstat medyum hocalar, yetiştirilecek olan kişiyi belirledikten sonra bu kişiye bir takım esrarlı eğitimler verirler. Bu eğitimlerin niteliği sıradan insanlar tarafından bilinemez. Sadece büyü için değil, farklı ilimleri içeren eğitimlerin de bulunduğu bilinmektedir. Bu sayede, medyum hocanın her alanda kendini geliştirmesi sağlanır.

Gerçek bir İstanbul medyum hocası, tüm bu eğitimlerden ve çok daha fazlasından başarıyla geçmiş olmalıdır. Bu eğitimler hiçbir zaman tam olarak bilinemeyecek, her zaman için gizli kalacaktır. Bu nedenle, bir kişinin evde büyü yapabilmesi veya kendi kendine medyum hoca olabilmesi mümkün değildir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın