Medyum Hocalar

Hollanda En İyi Medyum Hocalar

İlk çağdan günümüze kadar uzanan tarihsel bir yolculuğun en eski mesleklerinden bir tanesi medyumluktur. İnsanların manevi ihtiyaçlarının hat safhada yaşandığı günümüz şartlarında Hollanda en iyi medyum hocalar isteklere yetişme konusunda oldukça zorlanmaktadır. Özellikle internetten dahi hizmet vermeye başlayan hocalar, bu şekilde dünyanın diğer ucundaki insanlara dahi güçlerinden faydalanma şansı sunmaktadır.

Medyum hocalar, yapabildikleri işlemler ile birbirinden ayrılırlar. Bu işlemlerde kimi zaman güç farkı ön plana çıkarken kimi zaman ise daha farklı sebepler ön plana çıkar ve hepsi farklı tür işlemleri yapar. Genel olarak insanların en çok istediği şeylere yoğunlaşırlar ve ilk yapabildikleri işlemleri onlar üzerinden seçerler. Buna göre medyum hocalardaki güç farkının nedenleri şunlardır:

 • Eğitim

Küçük yaşlarda bir medyum kendisinde özel yetenekleri fark eder ve görür. Ancak bunu aldıkları eğitim ile geliştirir ve bir silaha dönüştürür. Eğitimde kimi zaman bir kitap kimi zaman ise başka bir medyum başrol oynar. Alınan eğitim ne kadar kaliteli ise medyum hocada kendisini o kadar çok geliştirme fırsatı yakalar.

 • Test Sayısı

Hiçbir gerçek medyum daha önce yapmadığı büyüyü direkt olarak insanların isteği sonrasında yapmaz. Daha önce yaptıkları büyülerde ise kusursuz bir sonuca ulaşana kadar sürekli olarak test yaparlar. Yapılan testler kimi zaman yüzleri ve binleri bulabilir. En kusursuz olduklarını hissettikleri an farklı bir büyü üzerinde farklı testler yapmaya başlarlar.

 • Nefes Gücü

Hollanda en iyi medyum hocalar arasında bulunan kişilerin nefes güçleri farklıdır. Nefes gücü işlemlerin başarısına direkt olarak etki eden en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bu doğrultuda kimin nefes gücü daha fazla ise en iyi medyum o kişidir diyebiliriz.

 • Ruhani Yolculuk

Medyumlar, Gayb alemlerine yolculuk eden kişilerdir. Kimi medyumlar için o taraf daha iyi fırsatları sunar kimileri içinse dünya yaşantısı daha iyidir. O nedenle bazı medyum hocalar sürekli olarak trans halinde yaşamlarını sürdürebilir. Bu durumda Gayb alemleri ile en iyi iletişimi kurabilen kişinin gücü daha fazla olacaktır.

Hollanda En İyi Medyum Hocalar ve Yetenekleri

Medyum hocaların birbirinden farklı yetenekleri vardır. Bunlar özellikler insanların istekleri doğrultusunda görülebilir ve farklı isteklerde farklı yetenekler ön plana çıkar. Buna göre hocaların yetenekleri şu şekildedir:

 • Büyü yapabilme / büyü bozabilme
 • Muska hazırlayabilme
 • Tılsım yapabilme
 • İnsanları korumaya alabilme
 • İnsanlara bakım yapabilme

Bunun gibi farklı nedenler ile birlikte insanlar kısa süre içerisinde yetenekleri doğrultusunda medyum hocalara başvururlar. Ancak aralarında bulunan dolandırıcı ve her şeyi yaparım diyen kişilerden uzaklaşmak için iyi bir araştırma yapılması ve sonucunda Hollanda en iyi medyum hocalar bulunması gerekir.

Medyum hocalara yönelik olarak yapacağınız araştırmalarda web sitemizdeki tarafsız olarak yayınlanan yorumlardan faydalanabilirsiniz. Yorumlara bakarak hocaların yaptığı işlemler hakkında bilgi almak ve varsa sizlerde farklı deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

  Yorum yapın