Medyum Hocalar

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Her büyü, uygulayıcısına ait belli bir teknik içerir. Medyum hocalar, elde ettikleri deneyimler ve bilgiler ışığında bu teknikleri geliştirir, insanlara daha faydalı olmak amacıyla büyülerinde kullanır. Kaşık büyüsü gibi çalışmalarda da medyum hocaların çok sık bu tarz teknikleri uyguladıkları görülmüştür.

Medyum hocalar, her zaman için en iyi sonucu almayı hedefler. Bu sonuca giderken, hayırlı yoldan ilerlemek ve manevi alemlerin sonsuz enerjilerini kullanmak şarttır. Bunun dışında, isteyen hoca, istediği malzeme ile büyü yapabilir veya malzeme kullanmadan sadece nefes gücü ile istenene vesile olabilir. Bu tarz durumlarda, medyum hocalar özgürdür ve kararlarını kendi bilgilerine, deneyimlerine göre verirler. Tek yapmaları gereken, manevi alemlerin enerjilerini kullanmak ve bu işi hayırlı yoldan sonuçlandırmaktır.

Gaybi alemlere ait her çalışmada, ister kaşık büyüsü, ister daha başka bir büyü olsun, medyum hocaların mutlaka karşılaştıkları zorluklar olacaktır. Bu zorluklar, bazı durumlarda büyülenen kişinin enerjisinden kaynaklı, bazı durumlarda ise büyü uygulamasında hocanın deneyimsizliğinden dolayı oluşabilir. Bu gibi olumsuz şeylerin önüne geçmek, tecrübeli ve işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmakla mümkündür. Bazı hocalar, özellikle kaşık büyüsü gibi konularda uzmanlaştığından, bu kişilerle çalışmanız halinde minimum sorun ile işinizi yaptırabilirsiniz.

Her büyünün yapılışı, hocadan hocaya değişeceği ve medyumlar açısından farklı niteliklerle karşılaşılacağı için zor veya kolay demek doğru bir yorum olmaz. Kaşık büyüsünün de, bir başka büyünün de kendine göre zor ve kolay yanları bulunur. Ancak, bunu genellemek, yapılan işin değerini düşürecek ve istenen sonucun alınamamasına neden olacaktır. Her medyum hoca, her büyüye ne kadar kolay olsa da, zor bir çalışma gibi yaklaşır. Böylece, kendilerine başvuran kişinin istediği sonucu alabilmesini garanti eder.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Mithat

    Artık medyumluk mesleğine sadece dolandırıcılık diye bakmaya başladığım anda tüm düşüncelerimi değiştiren Medyum Ali Gürses’e buradan teşekkür etmek ve aynı zamanda herkese bu adamı tavsiye etmek istiyorum. Çok kişi mağduriyet yaşıyor, hatta benim gibi düşünenler de oluyor biliyorum. Bu hoca sayesinde emin olun düşünceleriniz değişecek, ben bile ön yargılı yaklaşımıma rağmen memnun kalmayı başardım. Ev ile alakalı bir problemimde Ali hocaya yönlendirildim, arkadaşımın annesi daha önce çalıştığını söyledi, memnun kalıp tavsiye edince ben de birazcık araştırma yaparak kendisine telefon açtım. Kaç defa telefonda konuştuk, kaç kez başını şişirdim bilmiyorum ama her defasında bana yardım etti, Allah razı olsun tek bir defasında bile yeter artık demedi. Vefk işlemi bir haftada bitti, evde bir yere yerleştirdim, dualarımı okudum. İnanamayacaksınız belki garip gelecek ama ikinci günden itibaren etkisini net görmeye başladım. Evimin sıkıntılı olan her şeyi vefk sayesinde düzeldi. Bundan sonra inşallah hiçbir zaman böyle bir işleme ihtiyacım olmaz ama olursa da ilk gideceğim kişi Ali Gürses hoca olacak.

Yorum yapın