Medyum Hocalar

Kilit Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler manevi alemlerde ortaya çıkan çalışmalardır. Bu alemlerde var olan her şey gibi dünyamızın kuralları ile işlemezler. Öte alemlerde iyi ve kötü kavramları yoktur. Bu nedenle büyü yapan medyumlar kötü niyetli çalışmaları da dünyamıza yansıtabilmektedir.

İşinin ehli olan medyumlar kara büyü yapmayı tercih etmez. Ancak bu durum böylesi büyülerin hiç yapılmadığı anlamına gelmemektedir. Bazı medyumlar tercihlerine göre bu çalışmaları yaparlar.

Kilit büyüsü kara büyü çalışması değildir. Kötücül enerjiler içermediği için bu büyünün herhangi bir zararı yoktur. Elbette bu büyünün zarar vermemesi için işinin ehli olan bir medyum tarafından profesyonelce yapılması gereklidir.

Kilit büyüsü de dahil olmak üzere evde yapılmaya çalışılan tüm büyüler tehlike doğurabilir. Hiçbir zaman doğru tekniklere ulaşılamayacak olmasından dolayı internette yer alan büyü yöntemlerinin etkisi görülmeyecektir. Bu yöntemler içerisine zaman zaman kötü niyetli insanlar tarafından zararlı dualar da yerleştirilebilmektedir. Bu tarz bir riske girmemek amacıyla iş her zaman bu konuda uzman olan medyumlara bırakılmalıdır.

güvenilir medyumlar

Kilit Büyüsü Yaptıran Zarar Görür Mü?

Kilit büyüsü herhangi bir kişi tarafından yapılamaz. Mutlaka işinin ehli olan bir medyum tarafından işlem gerçekleştirilmelidir. Büyüyü yaptıran kişi herhangi bir enerjisel çalışma yapmayacağı ve işi ehline bırakacağı için bu konuda herhangi bir endişe duymanıza gerek olmayacaktır.

Medyumlar yapacakları büyüler sırasında hem kendilerini hem de çevrelerindeki insanları güvence altına alırlar. Kilit büyüsü gibi büyüler hiçbir şekilde zarar vermiyor olsa da bu önlemler medyumlar tarafından her daim alınır.

Büyü yaptıran kişinin zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Büyüyü yaptıran kişiler hiçbir şekilde çalışmadan etkilenmeden, her zamanki gibi normal yaşantılarına devam edecektir.

Kilit Büyüsüyle Bağlananlar Zarar Görür Mü?

Kilit büyüsü ile birbirine bağlanan kişiler zarar görmenin aksine oldukça mutlu ve huzurlu bir yaşantıya kavuşabilirler. Kişiler birbirlerinin yanındayken büyü etkisi sayesinde huzurlu hisseder. Bu durum bağlama işini pekiştirir.

Büyülerin zarar verebilmesi için kara büyü uygulaması olması gereklidir. Yanlış yapılan veya hata ile hazırlanmış bir büyü bile kişilere herhangi bir zarar vermeyecektir. Bu şekilde yapılan büyüler sadece etki göstermeyecektir. Kilit büyüsü bir kara büyü çalışması olmadığı için hiçbir koşulda büyülenen kişilere zarar verilmesi mümkün değildir.

Kilit büyüsü insanların enerjilerine ve aralarında var olan bağlara aynı anda doğrudan etki eder. Bu bağları güçlendirerek farklı etkiler ortaya çıkmasını sağlar. Bağlama işlemi bu şekilde neticelendirilir.

Kilit büyüsü kimi zaman zayıf kalabilir. Eğer çok daha yoğun etki eden ve hızlı tutan bir çalışma yaptırmak istiyorsanız papaz büyüsü çalışmasını deneyebilirsiniz. Papaz büyüsü diğer büyü uygulamalarına kıyasla çok daha etkili bir büyüdür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın