Medyum Hocalar

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Gaybi ve fiziki alemler bir bütündür ve asla birbirinden ayrılamaz. Orada olan her şeyin burada yansıması bulunmaktayken, yine aynı şekilde burada olan her şeyin orada da yansıması bulunabilir. Durum bu şekilde olduğunda, herhangi bir büyüyü yaptırdığınız zaman, sadece manevi alemlerden gelecek etki ile fiziki dünyada değişim yaratmasını beklemeniz birazcık yanlış olacaktır.

Manevi alemlerde yapılan büyüler, tek başına etkili sonuçlar verebiliyor olsa da, mutlaka büyüyü yaptıran kişi tarafından da desteklenmek zorundadır. Örneğin, kısmet açma büyüsü yaptırdığınız zaman, bu büyünün en iyi şekilde etki edebilmesini sağlayabilmek için, kendi kişisel bakımınıza dikkat etmeniz, daha dikkat çekici olmanız ve buna benzer konularda özenli olmanız, büyünün fiziki aleme olacak yansımasını kolaylaştıracaktır. Medyum hocalar, her zaman buna dikkat çekerek, yapılması gereken işlemleri de buna uygun biçimde planlamaktadır. Hiçbir zaman, kısmet açma büyüsü gibi çalışmalarda, mucizevi bir biçimde, büyü biter bitmez karşınıza biri çıkmaz. Ancak, doğru şekilde ilerlenirse, hem fiziki katkınızla, hem de manevi alemlerde yönlendirilen enerjilerle istediğiniz kişiyle tanışmanız mümkün olacaktır.

Manevi alemler ile bütün olan dünyada her şey bir arada yürütülmelidir. Her ne kadar modern teknoloji ile bunu unutmuş olsak da, gaybın enerjisi çok nettir ve fiziki dünyada pek çok şeye sebep olur. Kısmet açma büyüsü ile fiziki durumunuzu bir arada geliştirirseniz, sonuçlarını çok daha rahat ve hızlı görürsünüz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

  • Reply
    SELİN

    KOCAMIN YENİ İŞYERİNE BAŞLADIKTAN SONRA HAYATIMIZA GİREN KÖTÜ NİYETLİ KADIN SEBEBİYLE AYRILDIK İKİ YILLIK EVLİLİK BOŞANMANIN İMZA AŞAMASINA KADAR GELDİ BEN ONDAN UZAKLAŞIP BANA GERİ DÖNMESİNİ İSTEDİM BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM DAHA ÖNCE 4-5 KİŞİYE PARA KAPTIRDIKTAN SONRA EN SON MEDYUM ALİ GÜRSES TE KARAR KILDIM HAKKINDA TEK OLUMSUZ ŞEY OKUMADIM HERKES MEMNUN KALMIŞ BEN DE ŞİMDİ BU SATIRLARI YAZIYORUM NASIL İYİ BİR İNSANDIR YUVAMI KURTARDI O KÖTÜ NİYETLİ KÖTÜ KADIN ARTIK AİLEMİZİN YANINA BİLE YAKLAŞMIYOR UZAKTAN BİLE GEÇMİYOR DÜŞÜNÜN. SONUNDA MUTLU OLABİLDİK İKİ YILIN BİR YILI BUNUNLA GEÇTİ AMA ARTIK ÖNÜMÜZDE BİR ÖMÜR VAR ALLAHIN İZNİYLE

  • Reply
    Meriç

    Rızkım konusunda manevi anlamda sıkıntılar yaşadığım için mecburen bir medyum hoca ile çalışmak durumunda kalmıştım, elimde avcumda az bir para varken gittim o dolandırıcıya kaptırdım. Sonra son bir kez daha dedim iyi bir araştırma yaptım ali gürses hocayı buldum. Son bir kez diye o gün demeseydim şimdi işlerim ne durumda olurdu kim bilir. Ali hoca çok ciddi ve işinin ehli bir adammış. Dürüst, para için değil insanlara yardım etmek için yapıyor bu işi. Allah bin kere razı olsun ondan. Bir haftada rızık açma işlemini yaptı evime kadar kargoyla gönderdi. Sonrasında dediği gibi kullandım. Dükkanımda işler birden bire açıldı daha ikinci günde kendini fark ettirdi çalışma. Daha önce para kaptırdım dolandırıcılara bu sefer çok korkarak ali hocaya başvurdum ama korkmam yersizmiş adam işinin ehliymiş medyumalibey@gmail.com eposta adresi hep oradan iletişim kurduk diyebilirim

Yorum yapın