Medyum Hocalar

Medyum Hoca Yorumları Nereden Okunabilir?

Manevi dünyada rahat etmek, insanların maneviyatlarını tam olarak yaşamaları ile mümkündür. Günümüzde bu konuda insanlara yardımcı olan medyumlar bulunur. Maddi (yaşadığımız) ile manevi dünya arasında bir bağ kurar ve buradan insanlara yardımcı olmaya çalışır. Günümüzde o kadar çok ilgi gören bu meslekte işinde uzman kişiler olduğu kadar hiçbir şeyden anlamayan kişilerde vardır. Medyum şikayetleri ve yorumları ile ikisi arasındaki fark bir nebze olsun anlaşılabilmektedir.

Medyum hocalar, ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçerler. Elbette bu durum her ruh ile yapılmaz. O nedenle yakınızın ruhu ile temasa geçmek yerine geçmişten ve gelecekten haber almak daha mantıklıdır. Mesela gerçek medyumlar nasıl öleceklerini bilir ancak yinede mesleklerini bırakarak başka şeylere yönelmez.

Başarı, başarısızlık, evlilik, aşık etme, bağlama, kısır etme vb. pek çok isteğe yanıt veren medyumlar, kimi zaman dünyadaki enerji dalgalarını da kullanırlar. Enerjiler konusundaki bilgileri asla tartışılamayacak kadar fazla olan bu kişiler aldıkları eğitim ile sürekli kendilerini geliştirirler ve bir yerden sonra çok güçlenirler.

Büyüler ve Enerjileri

Medyum hocalar tarafından yapılan büyüler, kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir enerji ile çalışır. Dolayısı ile aynı büyü farklı kişilere uygulandığında çalışan enerji de farklılık gösterir. Medyum hoca şikayetleri ile birlikte hocaların enerji konusundaki bilgisi ve deneyimleri net olarak ortaya çıkar. Özellikle farklı insanların deneyimleri ele alındığı zaman bunlardan yararlanarak tecrübesiz hocalarda boşa vakit harcamamış olursunuz.

Dünyanın kurulduğu tarihten beri var olan enerji iki farklı şekilde karşımıza çıkar.

  • Pozitif enerji
  • Negatif enerji

İnsanlarda ve doğada 2 tür enerjiyi de bulmak mümkündür. Negatif enerjiye yön veren medyumlar, onu bir kişi veya yerde toplayabilir veya oradan uzaklaştırabilir. Böylelikle kötü olayların yaşanmasını önleyebildiği gibi aynı zamanda kişiye mutluluk veren olayların yaşanmasına da aracılık eder. Mesela başarı, evlilik, çocuk vb. gibi durumların sonuçlarına etki edebilirler.

Bu işlemlerde başarılı olunabilmesi için işini layıkıyla yapan bir hoca bulunması zorunludur. Büyü yapmak, enerji hareketliliğine neden olmak dünyanın dengesi üzerinde dahi etkilidir. Bu denli güçlü işlemlerin yapılması ve sonrasında bundan başarı beklenebilmesi için gerçek medyumların bulunması gerekir. Aksi halde büyü yaptıran, büyü yapılan ve büyü yapan hocalar dahi risk altına girere ve çarpılma tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Medyum şikayetleri ve yorumları okunarak gerçek medyumu bulma konusunda önemli bir yol alınabilir. Gerçek medyuma ulaşmak ve isteklerde başarı sağlanabilmesi için sitemizdeki yorumlar okunabilir, incelenebilir. Farklı kişilerin tecrübelerinin değerlendirilmesi sonrasında yüzlerce bulunan medyumlar belirli bir sayıya indirilerek boşa vakit harcamanın önüne geçilebilir.

Sitemiz, sizlerden gelen medyum hoca şikayetleri ve yorumlarını şeffaf bir şekilde yayınlamak ve bir nebze olsun sizlere yol göstermek amacıyla açılmıştır. Sizlerde bu yorumları okumak, değerlendirmelerde bulunmak ve tecrübeleriniz ile diğer insanlara ışık tutmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın