Medyum Hocalar

Mersin Medyum

Medyum hocalar, aldıkları eğitimin başlangıcından itibaren pek çok farklı büyü uygulaması üzerinde uzmanlaşabilirler. Bu uygulamaların her birinde, özel olarak el alınan farklı detaylar bulunması, medyum hocaların özellikle bir alanda, örneğin aşk büyüleri konusunda daha fazla bilgi ve tecrübe sahibi olmasını sağlayabilir. Mersin medyum hocaları da, bu tarz uygulamalar üzerinde uzmanlaşarak, kendi yollarına göre belli tekniklerde mükemmelleşmiştir.

Büyü denildiği zaman, herkes için aynı işe yarayan bir reçete vermek mümkün olamaz. Her büyü, yapan kişiye, yapılan kişiye ve hatta kimi zaman yaptıran kişiye göre farklılık gösterir. Eğer herkes için aynı büyü uygulanabiliyor olsaydı, günümüzde medyum sayısı çok daha yüksek olur, herkes istediğini kolayca kendi başına elde edebilirdi. Ancak, Mersin medyum hocalarının da hemfikir olduğu üzere, bir büyü yapılırken mutlaka medyum hoca tarafından özel olarak inceleme yapılmalı ve buna uygun teknikler belirlenmelidir.

Tüm büyü uygulamaları, her medyum hoca tarafından yapılabilir. Bu uygulamaların özel olarak değerlendirilmesi, hangi uygulamalarla yapılacağının belirlenmesi medyum hocaların yeteneklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eğer bir medyum hoca, aşk konusunda mum tekniğini uygulamak istiyorsa, bu durumda diğer tekniklerin daha zayıf kalacağı söylenebilir. Elbet ki, doğru Mersin medyum hocaları ile çalışmanız, doğru tekniğin belirlenmesi için elzemdir.

Her hocanın kendine has bir tekniği olabileceğini de unutmamak gerekli. Medyum hocalar, el verme yöntemi ile gaybi alemlere dair enerjileri anlayabildiği ve kullandığı için, bu tekniklerin değişkenlik göstermesi gayet doğaldır. Bu nedenle, medyumların hangi yöntemleri kullandığına karışmak yanlış ve gereksizdir.

Büyü yaptırmak istiyorsanız, hangi büyü olursa olsun, işinin ehli bir Mersin medyum hocası ile çalışmanız durumunda, her koşulda en iyi şekilde, hızlı bir sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorum

 • Reply
  gmz

  buyu ile ilgili cok cok tecrubesi olan biriyim maalesef bugune kadar hep dolandiricilarla karsilastim bos kutu yollayanlar parayi alip engelleyenler derken en sonunda allah yuzume guldude guzel bir insan buldum herkese tavsiye ediyorum ismi medyum ali gurses medyumali.com sitesinde bilgileri yaziyor oradan ulasabilirsiniz karmasik bir islem istedim kendisi sagolsun sadece bir haftada dort dortluk bir calisma yapip gonderdi cok basarili 10 numara insan

 • Reply
  Seyit

  Ben iyi yorum yazmak istiyorum. Memnuniyet yorumu olacak. Çalıştığım medyum hocanın ismi: Medyum Ali Gürses. Memuriyet sınavlarım vardı, ne kadar çalışmış olsam da tek başına çalışmayla olacak bir durum olmadığını bildiğim için bu konuda ne yapabileceğimi araştırıyordum. Vefk ile ilgili yazılanlara denk geldim, sonra yaptığım araştırmalarda bu işin iyisi olduğu yazan Medyum Ali Hocayı buldum. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com numarası 05355906275 idi. Kendisine başarı niyetiyle bir vefk yaptırdım. Durumun ne olduğunu ve ne kadar sürede ihtiyaç duyduğumu da detaylı şekilde anlattım kendisine.
  Vefk sanırım bir hafta gibi kısa bir sürede gelmişti. Geldikten sonra hemen etkisini hissetmeye başladım. Bilmiyorum bana mı öyle geldi yoksa gerçekten aldığım ilk an mı etki etmeye başladı ama kesinlikle memnun kaldım. Sınavıma gelirsek, normalde 5 kişi alınacaktı ben 6. Oldum çok garip bir şekilde ek kontejyan açıldı ve 6 kişi almaya karar verdiler. Ben bunun kendi çabamla veya şansla açıklanabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Kesinlikle bu iş Allah’ın ilimleriyle olan bir konu. Ali hocanın yaptığı işlemden çok çok memnun kaldım herkese tavsiyemdir…

Yorum yapın