Medyum Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Gayb alemi, dünyevi alemde istediğimiz şeyleri elde edebilmemiz için özel tasarlanmış pek çok detaya sahiptir. Bu detaylar, kimi zaman karmaşık, kimi zaman kolay açıklamalarla dünyaya anlatılabilir. Bu alemlerde, bazı şeyler çok özel sırlar, bazıları ise herkes tarafından bilinmesi gereken gerçeklerdir. Sırlı olan gizemli bilgiler, medyum hocalar tarafından saklandığı ve kullanıldığı için, herkes tarafından bilinemez. Manevi alemlerin daha iyi tanınması için bilinmesi gereken diğer şeyler ise, çoğu kaynakta bahsedilir. Bunların en başında, bu alemlerin enerjilerinin dünyevi enerjilerle alakası olmadığı gelir. Bunun anlamı, manevi alemde yapılan bir çalışmanın dünya üzerindeki etmenlerden etkilenmeyeceği ve çoğu durumda sadece özel bir müdahale yapılırsa bozulacağıdır. Papaz büyüsü de bu sebepten dolayı, hiçbir şekilde dış etmenlerden etkilenerek bozulmamaktadır.

Dünyevi alemde ne yaparsanız yapın, manevi alem üzerindeki çalışmalardan hiçbir şey elde edemezsiniz. Yine aynı şekilde, manevi aleme ait bir şeye müdahale etmek için dünyaya ait uygulamalar işlevsiz kalacaktır. Bu durum, gaybın sonsuz enerjisi nedeniyle, tam tersi yapılabilir niteliktedir. Dünyevi alemde, bir istek için manevi alem kullanılabilir. Papaz büyüsü de bu isteklerin elde edilebilmesi için, bizlere hediye edilen sırlı bilgilerden ve tekniklerden bir tanesidir.

Papaz büyüsünün bozulabilmesi için, medyum hocaların mutlaka büyü bozma çalışması yapması gereklidir. Bu çalışmanın nasıl olacağına dair bilgiler gizli tutulduğu için, sadece medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Bunun dışında, papaz büyüsü kendiliğinden bozulmaz, dış etmenlerden hiçbir şekilde etkilenmez.

Papaz büyüsü, yapımı karmaşık bir büyüdür. Bu nedenle, bozulması için de çok özel çalışmalara ihtiyaç duyar. Her medyum hoca, papaz büyüsünü yapabiliyor olsa bile, bu büyünün bozumu için yeterli bilgiye sahip olmayabilir. Bu nedenle, papaz büyüsünün oldukça zor bozulduğu söylenebilmektedir.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 Yorum

 • Reply
  Ahmet

  Merhaba,
  Almanya’da yaşıyorum, burada olmama rağmen bana iyi bir medyum önerisinde bulunan arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun. Yurtdışındayız diye bir sürü kişi kazıklıyor, zarar veriyordu ama Medyum Ali Gürses allah dostu ve iyi bir medyummuş.

  Papaz büyüsü yaptırdım, bir haftada hazırlayıp kargoya verdi. Kargoyla ilgili sürekli olarak takipte oldu, elime geçip geçmediğini sormaya bile aradı. İşiyle alakalı ilgili ve çok iyi niyetli.
  Kargo elime geldikten sonra sürekli olarak telefonda konuştuk, hep destek oldu. Hiçbir zaman ulaşamadığım olmadı.
  Çalışmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle öneririm. Özellikle yurtdışındaki gurbetçi arkadaşlar çok memnun kalacağınızı düşünüyorum Medyum Ali Gürses’ten.
  Tabi yine de kimsenin vebaline girmemek amacıyla kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederim. Ben araştırdım kararımı ona göre verdim, Medyum Ali Hoca’dan çok memnun kaldım.

  • Reply
   Selver

   Ali beyin telefonu 05355906275 dimi yanlış olmasın

Yorum yapın