Medyum Hocalar

Rızık Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü söz konusu olduğu zaman eski veya yeni olmak üzere pek çok farklı yöntem kullanılabilmektedir. Pek çok medyum hoca, geçmişten gelen yöntemlere sadık kalsa da, bazı hocalar daha yenilikçi davranarak, kendi geliştirdikleri yöntemler ile rızık açma büyüsü yapabilirler.

Bir büyünün nasıl yapılacağı, hangi yöntemin izlenmesi gerektiği tamamen medyum hocanın kendi tercihine bırakılmıştır. Eğer medyum hoca, eskiden gelen geleneksel yöntemlerin kullanılmasını uygun görüyorsa bu şekilde çalışma yapılır. Aksi bir durumun daha iyi olacağını belirtiyorsa, hocanın yapacağı işlem de buna göre değişecektir. Her medyum hoca, sadece rızık açma büyüsü için değil, tüm diğer büyüler için büyüyü talep eden kişinin enerjisine göre hareket eder. Tıpkı doktorun her hastalığa farklı bir ilaç yazması gibi, rızık kapanmasına neden olan durumlara göre, medyum hocalar da farklı bir büyü yöntemi deneyecektir.

Rızık açma büyüsü, tarih boyunca gümüşle veya altın gibi değerli madenleri malzeme olarak kullanmıştır. Bazı medyum hocalar, antik kültürlerden kendilerine kalan bu yöntemlere sadık kalarak büyü yapmaya devam eder. Kimisi ise bu yöntemlerin yerine kendi geliştirdikleri büyü çalışmalarını yaparak, çok daha etkili sonuçlar alabileceğini düşünmektedir.

Gerçekten işinin ehli bir medyum hoca ile çalışırsanız, yapacağı rızık açma büyüsü her koşulda başarılı olacaktır. Hoca, isterse eski, isterse kendine ait yeni büyü yöntemlerini kullanıyor olsun, bilgiliyse her zaman en iyi sonucu alır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın