Medyum Hocalar

Sahte Medyum Şikayetleri

Diğer dünyalardaki enerjiler yaşadığımız dünyada her an karşımıza çıkabilir. Yaşadığımız manevi sıkıntılarda bu enerjilerin etkilerini gözlemleyebiliriz. Bu etki her zaman için insanlar tarafından tam olarak tarif edilemiyor olsa da sebebi hep manevi dünyalardır. Bu konuda bir bilgimiz olmadığı için yardım almaya ihtiyaç duyarız. Herkes gibi gerçek bir medyum hoca ile görüşmek isteriz. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır sorusu da bu arayıştan doğar.Diğer insanların tecrübelerinden yararlanarak, kendisine yardım edebilecek kişilere dair bilgilere ulaşmak için şikayetleri okumak çok önemlidir. Medyumlar çok uzun yıllar boyunca edindikleri bilgiler ile insanlara yardımcı olur. Öğrendikleri tüm bilgiler vefk, yıldız name ve büyü gibi çeşitli çalışmaların ortaya çıkmasında rol oynar. Medyum yorumları incelendiğinde pek çok kişinin bu tarz uygulamalardan yararlandığı da görülür. Büyüler çok bilinen ve halk tarafından yaygın olarak yaptırılan çalışmalardır. Vefkler ve muskalar da en az büyüler kadar ilgi görür. Medyumların çalışmaları içinde yer alan vefk ve muska uygulamalarında, kişiye büyü çalışması yapmadan istenen sonuca ulaşmaya çalışılır. Böylece yaşamlarında pek çok değişim yaşamaları sağlanır. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır diye araştıran kişiler, pek çok deneyime sahip kişinin vefk, muska ve büyü ile sorunlarını çözdüğünü de görmektedir. Peki, sahte medyumlardan nasıl uzak durabilirsiniz?

Sahte Medyumlardan Nasıl Uzak Durulur?

Sahte medyumlardan uzak durabilmek için öncelikle gerçek medyumların hangi özellikleri taşıması gerektiğini öğrenmek gerekir. Sahte Medyum şikayetleri nereye yapılır diye araştıran bir kişi, gerçek medyumların özelliklerini de öğrenebilir. Sahte medyumlardan uzak durmak, sizi maddi ve manevi açıdan korur. Çünkü sahte medyumlar insanların sıkıntılarından yararlanmaya çalışır. Yaşadığınız manevi sıkıntıları önemsiyormuş gibi görünseler de aslında tüm dertleri paranızı almaktır. Gerçek medyumlar için aynı şeyleri söylemek mümkün değildir. Gerçek bir medyumun ilk göstergesi eğitimi ve tecrübesidir. Sahte Medyum şikayetleri nereye yapılır, öğrendikten sonra gerçek medyumları da yakından tanıyabilirsiniz. Gerçek bir medyum para konuşmaz. Sizi süslü cümlelerle kandırmayı bir tarafa bırakın daima gerçekçi davranırlar. Gerçek dışı hayaller kurmanızı istemedikleri için yapabileceklerin dışında vaatlerde bulunmazlar. Sahte medyumlar ise yapamayacakları her şeyi yapıyor gibi göstermek isterler. Böylece olmayacak hayaller kurmanızı sağlarlar. Maalesef bu kişiler tarafından mağdur edilen kişi sayısı oldukça fazladır. Sahte medyumlardan uzak durmanın en kolay yolu onlara bilgilerini ölçecek birkaç soru sormaktır. Sorularınıza doğru yanıtları alamadığınızı gördüğünüzde hemen kendisi ile iletişimi kesmeniz gerekir. Aksi takdirde sizi nasıl kandıracaklarını iyi bilirler. Siz de gerçek bir medyuma ulaşmak ve sahte medyumlardan uzak durmak istiyorsanız, sitemizde medyum hoca yorum ve şikayetlerine ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum ve şikayetleri okumak, kendi olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Derman

    Üzerimde büyük bir ağırlık vardı aylardır, ne olduğunu bilmiyordum, ne işe gidesim vardı, hatta işten bu yüzden ayrıldım sadece uyumak ve evden bile çıkmamak istiyordum, benim karakterime çok aykırı bir durum, arkadaşlarım falan hep halime şaşırıyordu. Annemin çok ısrar etmesi sebebiyle medyum ali gürses hoca ile konuştum. Bana büyüden şüphelendiğini söyledi, bu büyüyü çözmek için bakım yapılması gerektiğini söyledi. Tamam dedim, annem ısrar etmese hocayla bile görüşmezdim öyle bir ruh halindeydim siz düşünün. En son ali hocanın dediği gibi odamda söylediği iki yere baktım. Birinci boş çıktı ikinciden bir muska çıktı hemen anneme koştum, sen mi yaptırdın dedim hayır dedi, ali hocaya haber verdim, büyü olduğu ortaya çıktı. Kim yapmış neden yapmış bilmiyorum ama ali hoca ile birlikte bozduktan sonra üstümdeki bu yük resmen kalktı enerjim yerine geldi, eskisi gibi neşeli bir insan oldum, neşemi sevincimi kaybetmiştim, çok kötü hissediyordum kendimi, allaha bin şükür bunu çözüp atlatmış oldum annem ve ali gürses hoca sayesinde…

Yorum yapın