Medyum Hocalar

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü uygulamaları, birbirinden özel işler için manevi alemleri çözebilen kişiler tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalar olarak bilinen bu insanlar, gayb alemlerinin tam olarak kullanılabilmesini sağlamakta, istenen her türlü çalışma için bu dünyaları fiziki alem ile bütünleştirmektedir. Her medyum hoca, kendi tercihine göre bir büyü yaptığı için, medyumların yapmış oldukları büyüler çok farklı çeşitlerde ortaya çıkabilir. Kimi hoca, aşk büyüsü için farklı bir yöntem, kimisi Süryani büyüsü gibi kadim yöntemler tercih etmektedir.

Süryani büyüsü, köken itibariyle ilk çağlara dayanır. Büyü konusunun dünyada çok yaygın olduğu, herkesin büyücüler ile çalıştığı dönemlere kadar uzanan tarihi, Süryani büyüsünün kadim geçmişinin çok daha net anlaşılmasını sağlar. Bu kadar geçmişe uzanan ve çok yoğun şekilde kullanılan Süryani büyüsü, günümüze de bozulmadan ulaşmış ve ilk çağlarda olduğu gibi, benzer yöntemler ile kullanılmaktadır.

Kimi dönemlerde çok vahşi yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmiş olsa da, medyum hocaların pek çoğu bu yöntemleri bırakmış ve daha basit malzemeler ile Süryani büyüsü yapmaya başlamıştır. Medyumların tecrübesi ve bilgisinin gelişmesi sayesinde değişen çalışma metotları, yine aynı etkiyi sağlayacak şekilde modern çağlara uyarlanmıştır.

Süryani büyüsü, geçmişten bu yana pek çok ortak nokta içerir. Bu noktalar, medyumların günümüzde de eskisi kadar yoğun ve etkili biçimde Süryani büyüsü yapabilmelerine imkan sağlamaktadır. Her medyum hoca, bu büyü konusunda uzmanlaşamadığı için, özel olarak farklı dillerin bilinmesi gerektiğinden, büyücü hocalar bu uygulamaları yaparken kendilerine dair bir şeyleri işin içine dahil etmek zorundadır.

Kadim kökenlere dayanan Süryani büyüsü, yapılabilecek her türlü çalışma için kullanılabilir. Büyünün bu kadar esnek olması, medyum hocaların da çok daha rahat hareket etmesine imkan vermekte, böylece Süryani büyüsünün daha hızlı yaygınlaşmasına yol açmaktadır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın