Medyum Hocalar

Vefk Yapan Hocalar

Medyum hocalar, her çalışmada yaptığı gibi, vefk hazırlarken de belli bir ön hazırlığa ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle, vefkin hangi konuda yapılacağına bağlı olarak ilgili malzemelerin temini ile başlayan bu süreç, okunacak olan duaların belirlenmesi, yapılacak olan yazıların hangileri olduğuna karar verilmesi ve buna benzer süreçler ile devam eder.

Hiçbir medyum hoca, vefk yaparken asla işi aceleye getirmez. Çok hassas uygulamalar olduğunu bildiği için, yapacağı her türlü adımı düşünerek hareket eder. Yapımının zor olması, süreç istiyor olması nedeniyle, sonlara doğru yapılacak bir hata ile her şeyin başa dönebilme ihtimali olan vefklerde, medyumlar azami dikkati göstererek hareket eder.

Hangi konuda yapılıyor olursa olsun, vefklerin tamamlanması için duaların belli bir süre içerisinde okunması gerekir. Bir gün içerisinde bir vefki doğru şekilde tamamlamak imkansızdır. Medyumlar, çalışmayı gerçekleştirirken okunacak duaları farklı gecelerde okuyacağı için, ne kadar hızlı yapılmaya çalışsa da, vefk yapımı mutlaka zaman alacak bir süreçtir.

Gerçek bir medyum hocaya vefk yaptırdığınız zaman, ortalama olarak bir hafta içerisinde çalışmayı teslim almanız mümkündür. Pek çok medyum hoca, bu süreçte gereken her türlü duayı tamamlamakta, vefki etki etmeye hazır hale getirmektedir. Bunun akabinde ise, uzaktan talep edildiyse vefk kargoya verilerek kişiye ulaştırılmakta, yakında ise elden teslim ederek sürecin takibi yapılmaktadır. Vefkin türüne göre, belli bir süre sonra etkisi net bir şekilde görülmeye başlamaktadır.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın