Medyum Hocalar

Yıldızname Bakan Hocalar

İnsanlar arasındaki ilişkilerin durumu tamamen manevi bağlar ile belirlenmektedir. Gaybi alemlerde bulunan bu bağlar, çevresel faktörlerden ve diğer enerjilerden etkilenmeye çok daha yatkındır. Bunun bir sonucu olarak da, bazı durumlarda kişiler arasında istenmeyen sürtüşmeler yaşanabilir, hatta anlamlandırılamayan kavgalarla karşılaşılabilir. Tüm bunlar, yıldızname gibi ilim dolu bir çalışma sayesinde, önceden rahatlıkla görülebilmektedir. Medyum hocalar tarafından pek çok karmaşık işlemle hesaplanan yıldıznameler, ilişkiler için hazırlandığı zaman, olası zor durumlara karşı insanları önceden hazırlamaktadır.

İlişkiler için hazırlanan bir yıldızname için, bu çalışmanın kimler için yapılacağına bağlı olarak bir takım bilgilere ihtiyaç duyulur. Örneğin, kişinin doğum yeri, saati ve tarihini isteyen medyum hoca, o tarihteki yıldızların haritasını çıkaracak ve buna uygun şekilde bir yıldızname çalışması yapacaktır. Elbette uygulanan yöntemler sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Medyum hocalar, pek çok detaylı uygulama yaparak, kişinin yıldızlardan ne derece etkilendiğini de yıldızname içerisine eklemektedir.

Medyumlar, yıldızname yaparken sıradan insanlar tarafından bilinmeyen pek çok sırlı yöntem kullanabilir. Özellikle büyü konusunda uzman bir medyum hoca ile çalışıyor olmanız halinde, bu hocanın hazırlayacağı yıldızname, hocanın enerjiler konusundaki üstün bilgisi sayesinde çok daha detaylı olacaktır. Bu bilgiyi, numeroloji ve astroloji gibi ilimlerden elde ettiği bilgiyle birleştiren bir medyum hoca, ilişkiler konusunda fazlasıyla başarılı bir yıldızname hazırlayabilir. Karmaşık bir çalışma olsa da, gerek iş, gerekse ilişkiler konusunda doğru yapılmış yıldıznamelerden büyük yarar elde edebilirsiniz.

Sayfamıza sizler tarafından gelen yorum ve şikayetler tek bir yazıda toplanmaktadır. Yorum sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın