Medyum Hocalar

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Sabun büyüsü diğer büyü yöntemlerine göre çok daha kolay bir yapılışa sahiptir. Bu büyünün yapımında kullanılan malzemelerin daha basit olması sayesinde pek çok medyum bu çalışmayı kolayca gerçekleştirebilir.

Büyü yapılırken kullanılan nesnelerden ilki sabundur. Sabun, kişiyi temsil edecek bir şekle büründürülür. Üzerine büyü amacına bağlı olarak değişen sayılarda iğne saplanır. Sabun büyüsü yapılırken sabun yerine balmumu kullanıldığı da görülebilmektedir.

Büyünün etkili olması için okunacak dualar tamamen büyünün yapım amacına bağlı olarak belirlenir. Eğer ayırma için yapılıyorsa farklı dualar okunur. Ayırma çalışmalarında sabun üzerine dualı kağıtlar da yapıştırılabilir. Sabun büyüsü yaparken büyüyü yapan medyum en iyi yöntemi sizin için belirler ve buna uygun bir çalışma gerçekleştirir.

Bu büyünün etkili olması için mutlaka doğru duaların okunması gerekir. Hangi duaların büyü için uygun olduğu sadece medyumlar tarafından belirlenebilir. Bunu yaparken medyum hoca almış olduğu eğitimi kullanır.

Sabun Büyüsünde Malzemeler Önemli Midir?

Sabun büyüsü yapılırken çok özel malzemeler kullanılmıyor olsa da seçilecek olan malzemelerin doğru olması önemlidir. Hangi büyü olursa olsun çalışacağınız medyum hoca bunu en iyi şekilde belirlemek zorundadır. Aksi takdirde büyü tutmayacaktır.

Sabun büyüsü için temel malzemeler olan sabun ve iğnelerin türü de büyüyü etkileyebilir. Kimi zaman sabun yerine kullanılacak olan farklı malzemeler ile büyünün daha tesirli olması sağlanır.

Her büyüde olduğu gibi bu çalışmada da malzemelerin belirlenmesi önemlidir. Medyumlar bunu yaparken çok eski dönemlerden beri süregelen geleneklere bağlı kalırlar. İspatlanmış ve tecrübe edindikleri büyü yöntemlerini kullanırlar. Sabun büyüsü gibi kolay görünen çalışmalarda bile bu şekilde yapılmak zorundadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Daha Fazla Etki Eder?

Sabun büyüsü kimi durumlarda etkisiz kalabilir. Büyünün etkisini artırmak için farklı yöntemlere başvurmak mümkündür. Bunlardan biri destekleyici bir çalışma olarak vefk hazırlanmasıdır. Çok nadir de olsa medyum hocalar bu büyüyü vefk ile destekleyebilir.

İşinin ehli olan medyumlar herhangi bir ek çalışmaya ihtiyaç duymadan sadece sabun büyüsü yaparak istediğiniz sonuçları alacaktır. Ancak büyüde bir aksilik olması veya beklenmeyen bir sebepten dolayı tutmaması halinde ek uygulamalara başvurulabilir.

Sabun büyüsü aynı amaçla yapılan diğer çalışmalara göre daha az enerji barındırır. Bu durum etki etme süresine de yansır. Bu büyü ile bir haftada alacağınız sonucu daha etkili olan papaz büyüsü gibi çalışmalar sayesinde bir günde almak mümkündür. Elbette bu süreler çalışmanın türüne göre değişecektir.

Papaz büyüsü çok daha etkili bir uygulama olduğu için sabun büyüsü yerine sıkça yapılır. Papaz büyüsü ile elde edilen sonuçlar daha kısa sürede görülür, yine aynı şekilde daha yoğun bir tesir ortaya çıkar.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın